22 wrzesień 2014

Chaos Poznań zmierzył się z Biało- Czarnymi z Nowego Sącza

W drugiej rundzie rozgrywek II Ligi rugby, na stadionie POSiR na Golęcinie Chaos Poznań uległ drużynie Czarno-Białych Nowy Sącz 17:43 (3:17).

Pierwsze minuty meczu były bardzo wyrównane i gra toczyła się przede wszystkim w środkowej strefie boiska. Indywidualne błędy spowodowały, że drużyna z Nowego Sącza objęła prowadzenie 17:0. Wynik do przerwy ustalił Bartosz Włodarek, który po skutecznym rzucie karnym zdobył dla poznańskiej drużyny 3 punkty. Druga połowa rozpoczęła się licznymi atakami Chaosu, lecz to goście zdobyli pierwsze przyłożenie w drugiej odsłonie. Ambitna gra zawodników Chaosu zaowocowała punktami zdobytymi z przyłożenia przez Piotra Kaszkowiaka i Łukasza Dziela. Niestety dekoncentracja w końcówce meczu spowodowała, że Nowosądeczanie zdobyli kolejne punkty ustalając wynik meczu na 17:43.

Zgromadzona na stadionie publiczność, była świadkiem bardzo zaciętego meczu, o którego wyniku zadecydował przede wszystkim brak doświadczenia.

Składy drużyn:

Chaos Poznań: Łukasz Wiśniewski, Rafał Bartoszewski, Jacek Biskupski, Łukasz Dziel, Przemysław Plewiński, Mateusz Płowens, Michał wiśniewski, Piotr Mydlak, Bartosz Włodarek, Krzysztof Kuśnierek II, Maciej Karliński, Piotr Kaszkowiak, Oskar Górski, Sebastian Graczyk, Bartłomiej Karliński.

Zawodnicy rezerwowi: Łukasz Mądry, Mateusz Krzeminski, Szymon Jęch, Krzysztof Kuśnierek I, Przemysław Bogaczyk, Mateusz Sawicki, Mikołaj Piotrowicz.

Biało-Czarni Nowy Sącz: Tomasz Kutyba, Dominik Słaby, Krzysztof Liedel, Przemysław Rejentowicz, Kacper Grządziel, Jakub Mejoch, Grzegorz Goliński, Marcin Siemaszko, Dariusz Janik, Tomasz Goliński, Michał Lisowski, Adam Kubisz, Damian Zając, Tomasz Czelny, Marcin Olszewski.

Zawodnicy rezerwowi: brak

Punkty dla Chaosu: Bartosz Włodarek 7 (Pd, 2K), Łukasz Dziel – 5 (P), Piotr Kaszkowiak 5 (P).

Punkty dla Czarno Białych: Tomasz Goliński 14 (P, 3Pd, K), Dariusz Janik 10 (2P), Damian Zając 9 (P, 2Pd), Jakub Mejoch 5 (P), Michał Lisowski 5 (P).

Żółta Kartka: Łukasz Dziel (Chaos).

Czerwone Kartki: Rafał Bartoszewski (Chaos), Adam Kubisz (Biało-Czarni).