14 marzec 2022

Na śmietniku w Koszalinie znaleziono ciało kobiety

zdjęcie: Na śmietniku w Koszalinie znaleziono ciało kobiety / fot. PAP
fot. PAP
We wiacie śmietnikowej przy ul. Moniuszki w Koszalinie w poniedziałek znalezione zostało ciało kobiety. Policjanci pracują na miejscu zdarzenia – poinformowała PAP oficer prasowa koszalińskiej policji kom. Monika Kosiec.
REKLAMA

Z przekazanych przez kom. Kosiec informacji wynika, że przy zwłokach nie było dokumentów tożsamości.

Ciało zostało znalezione w poniedziałek we wiacie śmietnikowej przy ul. Moniuszki w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie).

"Na ciele nie ma widocznych ran kłutych od noża. Nikt do tej kobiety także nie strzelał. Na ciele brak jest ran postrzałowych. Nie wiemy na tę chwilę, co spowodowało jej śmierć i czy do zgonu mogły przyczynić się osoby trzecie. Ma to wyjaśnić sekcja zwłok, do której ciało zostało zabezpieczone" – powiedziała kom. Kosiec.

Na miejscu zdarzenia pracuje policja. (PAP)

autorka: Inga Domurat

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Poznań
2°C
wschód słońca: 07:21
zachód słońca: 16:51
Koronawirus
wielkopolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2023-02-08 19:00
miejsce
Sala Ziemi Poznań Congress Center,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-09 20:00
miejsce
Dragon Social Club, Poznań, Zamkowa 3
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-10 19:00
miejsce
Kino Teatr Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-10 20:00
miejsce
CK Nowe Amore, Poznań, ul....
wstęp biletowany