30 sierpień 2022

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych ogłasza przetarg na projekt bloków przy ul. Kopanina

zdjęcie: Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych ogłasza przetarg na projekt bloków przy ul. Kopanina / pixabay/2821968
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych rozpoczyna prace nad kolejną inwestycją w Poznaniu. Ogłoszony przetarg na dokumentację projektową budynków przy ul. Kopanina to pierwszy krok w kierunku budowy nowych bloków.
REKLAMA
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych w tym roku ukończył największą inwestycję w historii Spółki. 287 mieszkań przy ul. Opolskiej znalazło już najemców, którzy mogą cieszyć się z nowego „M” na poznańskim Świerczewie. Spółka nie osiadła na laurach i już teraz planuje kolejne inwestycje w najbliższych latach. Każda inwestycja to proces, w trakcie którego konieczne jest opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej. Do rozpoczęcia prac potrzebne jest również uzyskanie wszystkich decyzji, uzgodnień i pozwoleń niezbędnych do realizacji inwestycji. W oparciu o dokumentację projektową Spółka ogłasza przetarg na Generalnego Wykonawcę i przystępuje do realizacji inwestycji.

Ogłoszony właśnie przetarg na dokumentację projektową skierowany jest do biur projektowych.

To właśnie na podstawie koncepcji opracowanej przez wyłonionego w przetargu projektanta będziemy mogli poznać dokładną liczbę mieszkań, budynków oraz liczbę kondygnacji poszczególnych budynków na poznańskim Górczynie. Postępowanie zostało opublikowane w ubiegłym tygodniu i aż do 7 września biura projektowe mogą składać swoje oferty. Całość postępowania prowadzona jest na platformie zakupowej pod adresem:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/654169.
Na stronie znajdują się wytyczne, specyfikacja warunków zamówienia a także projekt umowy.

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych po wyłonieniu biura projektowego i otrzymaniu dokumentacji oraz wszystkich niezbędnych pozwoleń przystąpi do wyboru Generalnego Wykonawcy. Spółka planuje rozpocząć budowę bloków przy ul. Kopanina w 2024 roku.
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Poznań
17.9°C
wschód słońca: 06:43
zachód słońca: 18:44
Koronawirus
wielkopolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2022-09-25 18:30
miejsce
Collegium Da Vinci - Aula Artis,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-09-25 19:00
miejsce
CK Nowe Amore, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-09-25 19:00
miejsce
Centrum Kongresowo Dydaktyczne UM,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-09-25 20:00
miejsce
CK Nowe Amore, Poznań, ul....
wstęp biletowany