12 listopad 2023

Policja bada sprawę śmierci trzymiesięcznego chłopca w Rogoźnie

zdjęcie: Policja bada sprawę śmierci trzymiesięcznego chłopca w Rogoźnie / fot. PAP
fot. PAP
Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności śmierci trzymiesięcznego chłopca w Rogoźnie (woj. wielkopolskie). Ciało dziecka zostało zabezpieczone do sekcji.
REKLAMA

Maciej Kaniewski z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach przekazał w niedzielę mediom, że informacja o śmierci dziecka dotarła do służb ratunkowych przed południem. Na numer alarmowy zadzwoniła matka chłopca.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon dziecka. Chłopiec w momencie zdarzenia przebywał pod opieką matki; kobieta była trzeźwa. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji.

Telewizja TVN24, która poinformowała o zdarzeniu, podała, że według śledczych na razie nic nie wskazuje na to, aby ktoś przyczynił się do śmierci chłopca. (PAP)

autor: Rafał Pogrzebny

rpo/ jann/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Poznań
0.7°C
wschód słońca: 07:48
zachód słońca: 15:39
Koronawirus
wielkopolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2023-12-08 19:30
miejsce
Centrum Kongresowo Dydaktyczne...
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-08 20:00
miejsce
Dragon Social Club, Poznań, Zamkowa 3
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-09 15:30
miejsce
Kino Teatr Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-09 16:30
miejsce
Sala Ziemi Poznań Congress Center,...
wstęp biletowany