15 lipiec 2021

W pow. ostrowskim utonął 2,5-letni chłopiec

fot. PAP
Nie udało się uratować życia dziecka znalezionego w zbiorniku wodnym na terenie ośrodka wypoczynkowego w Antoninie w pow. ostrowskim (Wielkopolskie). Ciało 2,5-letniego chłopca na wodzie wypatrzyła przypadkowa osoba, reanimacja nie przyniosła rezultatu.
REKLAMA

Dziecko w stawie Szperek na terenie ośrodka wypoczynkowego zauważono w czwartek rano. Strażacy, a po nich ratownicy medyczni przez kilkadziesiąt minut prowadzili reanimację dziecka. Po godzinie 9 policja potwierdziła, że zakończyła się ona niepowodzeniem.

Oficer prasowy ostrowskiej policji mł. asp. Małgorzata Michaś powiedziała PAP w czwartek, że trwa ustalanie okoliczności, w jakich dziecko znalazło się w wodzie. Ustalono już rodziców chłopca, niewykluczone, że rodzina przebywała na terenie ośrodka wypoczynkowego na wakacjach.

Na miejsce zdarzenia jedzie prokurator.(PAP)

autor: Rafał Pogrzebny

rpo/ mark/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
wielkopolskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2021-11-26 17:00
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-26 19:00
miejsce
Collegium Da Vinci - Aula Artis,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-26 19:00
miejsce
Sala Ziemi, Poznań, ul. Głogowska 14
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-26 20:00
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany