Finanse artykuł sponsorowany
22 kwiecień 2016

Nowe podejście do pożyczek online

Moneyman.pl
Standardowe pożyczki udzielane przez większość banków stopniowo ustępują jej internetowym odpowiednikom. Pożyczki online to wygodny i szybki sposób na wyjście z trudnej i niespodziewanej sytuacji, w której postawił nas los. Jeśli pilnie poszukujesz zastrzyku gotówki kredyt online jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Zdecydowaną przewagą instytucji niebankowych jest ich dyskretność, prostota oraz niemal natychmiastowa realizacja. Jeśli poszukujesz rzetelnych informacji dotyczących pożyczek internetowych, koniecznie zapoznaj się z poniższym artykułem.
Pożyczki online: co warto o nich wiedzieć?

Szybkie kredyty online to praktyczny sposób na zdobycie niezbędnej ilości gotówki, która pokryje niespodziewane wydatki nieuwzględnione w budżecie domowym. Obecnie pożyczki przez Internet oferowane przez dostawców mikrokredytów cechują się dużym bezpieczeństwem, brakiem zbędnych formalności oraz niemalże natychmiastową dostawą wybranej ilości gotówki. Wszystkie działania związane ze zdobyciem gotówki odbywają się w wygodnym domowym zaciszu za pośrednictwem osobistego komputera, klawiatury i myszy. Większość serwisów zajmujących się udzielaniem kredytów internetowych nie uwzględnia danych gromadzonych przez Biuro Informacji Kredytowej tzw. „pożyczki bez BIKu”, co dla osób z trudną historią kredytową może okazać się znacznym udogodnieniem. Niejednokrotnie osoby te w standardowych bankach spotykają się z odmową udzielenia kredytu. 

Pożyczkę internetową możemy dostać w każdej chwili, wystarczy tylko wybrać odpowiedni serwis. Jednym z nich jest dostawca Moneyman. Najłatwiej znaleźć serwisy poprzez skorzystanie z wyszukiwarki i wpisanie odpowiednich fraz, np.: gotówka online, pożyczka gotówki.


Bezpieczna i niezawodna pożyczka
    
Moneyman to międzynarodowa firma zajmująca się udzielaniem szybkich kredytów online. Procedura uzyskania interesującej nas kwoty jest niezwykle prosta i szybka (nawet 
do 15min)! Aby móc ubiegać się o pożyczkę należy spełniać dwa podstawowe kryteria: 
po pierwsze być pełnoletnim obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej, po drugie
nie powinniśmy widnieć w rejestrze dłużników jako osoba naruszająca warunki spłaty kredytu.  Spełnienie powyższych wymogów stanowi podstawę do podjęcia następnego kroku, jakim jest złożenie aplikacji o kredyt. Wypełnienie wniosku zajmuje maksymalnie 10 minut, 
a jego przetwarzanie to już tylko 1 minuta (wszystko odbywa się automatycznie dzięki sprawnie działającemu systemowi weryfikacji). Niewątpliwym atutem portalu jest brak konieczności posiadania duplikatu najważniejszych dokumentów. Wszystkie formalności załatwia system. Jeśli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony pieniądze otrzymujemy już po upływie 15 minut. Moneyman charakteryzuje się wysokim stopniem zabezpieczeń naszych danych osobowych, portal funkcjonuje zgodnie z najnowszymi systemami zabezpieczeń, dzięki czemu procedura udzielania kredytu jest w pełni bezpieczna. Korzystanie z serwisów oferujących pomoc jest przede wszystkim dyskretne, co stanowi ważny element dla wielu klientów, którzy wolą pozostawić swoje kłopoty finansowe w ukryciu.

 
Wybierz pożyczkę odpowiednią dla siebie!

Moneyman wychodzi naprzeciw swoim klientom oferując pakiet, aż pięciu wygodnych pożyczek online. Pakiety określa się jako system: „Darmowy”, „Początkowy”, „Startowy”, „Turbo”, „Super Turbo” różniących się kwotą pożyczki, a także terminem jej spłaty. Pomyślna spłata niższego pakietu jest podstawą do uzyskania możliwości wybrania w przyszłości wyższego pakietu. Minimalna kwota zaciągnięcia zobowiązania to 100 zł, które należy spłacić w przeciągu 30 dni. Ogromną zaletą serwisu jest próg darmowy, który nie wymaga ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów za udzieloną pożyczkę aż do 1000 zł. Warunkiem braku opłat jest terminowa spłata zobowiązania. Maksymalną kwotą, o którą możemy się ubiegać to 5000zł, co w przypadku pożyczki online jest stosunkowo wysokim progiem. Należy pamiętać, że każdy osobny pakiet wiąże się z określonymi warunkami spłaty – powyżej 1000 zł należy liczyć się już z dodatkowymi kosztami (oprocentowaniem pożyczki) oraz elastycznym, aczkolwiek okrojonym terminem spłaty zobowiązania. Dla przykładu, kwotę 5000 zł można spłacić w terminie maksymalnie sześciu miesięcy, ale nie krótszym niż cztery miesiące. 


Nowe podejście do kredytów chwilówek

Nowe podejście do pożyczek udzielanych przez instytucje finansowe nie będące bankami opierają się głównie na zastosowaniu nowoczesnych systemów weryfikujących oraz umowach z firmami zewnętrznymi umożliwiającymi dostarczenie pieniędzy na konto klienta niemal natychmiast, niezależnie od dnia oraz godziny. Coraz większa elastyczność ze strony serwisów pożyczkowych buduje rosnące zainteresowanie i wpływa na podnoszenie zaufania, które mimo wszystko wciąż jest stosunkowo niskie. Chociaż wiele osób decyduje się na korzystanie z usług serwisu Moneyman, część społeczeństwa pozostaje nieufna i woli zwrócić się o pomoc do tradycyjnego banku. Coraz większy wpływ zachodu i otwartość społeczeństwa pozwalają na rozwój sektora finansowego w Polsce, co działa z korzyścią nie tylko dla samego sektora, ale też jego klientów, pozwalając im poradzić sobie z nieplanowanymi wydatkami.

---
Moneyman jest to spółka będąca pożyczkodawcą online. Zapewnia całkowicie zautomatyzowaną obsługę kredytu działającego 24/7. Firma używa zaawansowane modele scoringowe aby ocenić zdolność kredytową klienta w czasie rzeczywistym. Koncentruje się na dostarczaniu szybkich i wygodnych usług finansowych 24/7 dla klientów. W tej chwili firma zarejestrowała  już ponad 2.000.000 klientów w krajach, w których jest obecna: Polska Hiszpania, Rosja, Kazachstan, Gruzja oraz na Białorusi. 
W Polsce firma znajduje się pod adresem www.moneyman.pl 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
3136
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2020-09-11 17:00
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-11 19:00
miejsce
9 Stóp ACKiS, Poznań, Piątkowska 92
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 12:30
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 19:00
miejsce
Klub u Bazyla, Poznań, Norwida 18A
wstęp biletowany