21 grudzień 2011

Chełmno: wygraj bilety na koncert Małpy

fot. nadesłane.
W Chełmnie ostatnio zrobiło się wyjątkowo gorąco. Częstotliwość organizowanych imprez i atmosfera im towarzysząca przekonały nas, że Chełmno całym sobą walczy o tytuł miasta, w który warto się zabawić. Tym razem koncert zagra toruński MC Małpa, a patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Twoje-Miasto.pl.
REKLAMA
Nie tak dawno W.E.N.A. czy Maleo Reggae Rockers, a już wkrótce DJ Wojna czy wspomniany wyżej MC Małpa odwiedzą chełmińskie kluby. Z tej okazji mamy dla Was dwa zaproszenia, upoważniające do wejścia na imprezę zupełnie za darmo!
 
Koncert Małpy, supportowany przez Młodszego & SiwegoSiwka zaplanowano na 14 stycznia. Bilety w przedsprzedaży w cenie 20 zł już teraz można zgarnąć w IrieShop na os. Marii Curie-Skłodowskiej (dawna wypożyczalnia) oraz w klubie Jamaica na ul. Grudziądzkiej 17.
 
Dla kreatywnych i niepozbawionych dobrych chęci fanów przygotowaliśmy jednak niespodziankę. W zamian za podpowiedź, czyj głos jeszcze chcielibyście usłyszeć w Chełmnie, nadesłaną na adres torun@twoje-miasto.pl , nie tylko wskażecie w którym kierunku powinna zdążać chełmińska rozrywka, ale przede wszystkim weźmiecie udział w konkursie, w którym nagrodą są bezpłatne zaproszenia na koncert Małpy. Redakcja nagrodzi najciekawsze wypowiedzi.
 
Zachęcam gorąco do udziału w zabawie i przypominam, że patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Twoje-Miasto.pl.
 
Martyna Janiak  
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2020-02-18 17:30
miejsce
9 Stóp ACKiS, Poznań, Piątkowska 92
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-18 20:00
miejsce
9 Stóp ACKiS, Poznań, Piątkowska 92
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-19 19:00
miejsce
Centrum Kongresowo Dydaktyczne...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-21 19:00
miejsce
Pub Mad Max reaktywacja, Poznań,...
wstęp biletowany