Konkursy artykuł sponsorowany
9 luty 2015

[KONKURS] Owocowy Kubek na rozgrzewkę!

fot. Nadesłane
Gdy temperatura spada poniżej zera, wybierasz koc i książkę czy szaleństwo na stoku? Wszystkich potrzebujących szybkiej rozgrzewki w mroźne dni, Delecta zaprasza do udziału w konkursie.

Z pewnością masz swoje sposoby radzenia sobie z długimi, zimowymi dniami. Na poprawę humoru nic nie działa lepiej niż słodka przekąska, rozgrzewająca smakiem – właśnie taka, jak Owocowy Kubek Delecta! Soczyście owocowy kisiel, który doskonale sprawdza się w mroźne dni. Po długim spacerze, aktywnym dniu na nartach czy w dowolnej chwili, gdy masz ochotę na coś pysznego, będzie idealnym wyborem. 

Zawartość opakowania wystarczy wsypać do kubka z gorącą wodą i energicznie wymieszać. Niewielka saszetka Owocowego kubka – idealna porcja na raz - z łatwością zmieści się do torebki czy kieszeni. Możesz mieć ją zawsze pod ręką! W  ofercie znajdziesz unikalne owocowe smaki: czarny bez, śliwkowy, malinowy i inne. 

Uwaga KONKURS!!!

Jesteś zamrzluchem? Podziel się z nami swoim niezawodnym sposobem na szybką rozgrzewkę i wygraj jeden z dziesięciu zestawów słodkich przekąsek od Delecty. Aby wziąść udział w konkursie, napisz nam jakim posiłkiem lub napojem rozgrzewasz się w mroźne dni?

Wyślij SMS o treści: TM.ROZGRZEWKA(odpowiedź na pytanie), pod numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT, regulamin).

Spośród najbardziej kreatywnych odpowiedzi Redakcja wybierze 10, których autorzy otrzymają upominkowe zestawy słodkości. 

Na wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku (23 lutego), do godziny 23.00.  Zwycięzców powiadomimy SMS-em.

Powodzenia!!!

PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Pub Mad Max reaktywacja, Poznań,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-28 20:00
miejsce
Klub u Bazyla, Poznań, Norwida 18A
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-29 17:00
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany