30 lipiec 2014

[KONKURS] W świecie ryżu- Ryż biały Britta

fot. Nadesłane
Ryż jest niezwykle ważnym produktem spożywczym, stanowiącym istotny element diety milionów ludzi na kilku kontynentach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, marka Britta oferuje wyborny, delikatny w smaku oraz doskonały gatunkowo Ryż Biały.
Koronawirus
wielkopolskie
3136
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Nie ulega wątpliwości, że ryż to produkt posiadający liczne zalety. Jest łatwy w przygotowaniu, komponuje się z wieloma potrawami, stanowi też źródło istotnych wartości odżywczych. To idealny produkt dla każdego. Zaleca się go szczególnie osobom prowadzącym aktywny tryb życia, gdyż bogaty w węglowodany, dostarcza organizmowi potrzebnej energii. Nie każdy wie, że ryż zawiera także proteiny niezbędne do tworzenia i prawidłowego funkcjonowania tkanek. Co ważne, jest produktem naturalnie bezglutenowym, o niskiej zawartości tłuszczu.  

W Polsce największą popularnością cieszy się ryż biały. Swoją nazwę zawdzięcza śnieżnobiałej barwie ziaren, które zostają pozbawione zewnętrznej okrywy i poddane procesowi polerowania . Dzięki temu ryż biały jest szybki w przygotowaniu i, co ważne,  łatwo przyswajalny.

 Ryż Biały marki Britta jest wysokiej klasy ryżem długoziarnistym. O jego wyjątkowości przesądza długa ekspozycja na słońcu i zasobna, żyzna gleba, na której dojrzewa. Charakteryzuje się twardą strukturą oraz wyśmienitym smakiem. Po ugotowaniu jest lekki, sypki i nigdy się nie skleja. Do jego przygotowania wystarczy 15 minut.

Ciekawostka

Ryż jest podstawą wyżywienia sporej części ludności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych stanowi on 27 procent dziennego zapotrzebowania energetycznego i 20 procent dziennej dawki białek.

UWAGA!!! KONKURS!

Marka Britta, oferująca w swoim portfolio najwyższej jakości ryże, przygotowała specjalny konkurs dedykowany miłośnikom kulinariów.  Do wygrania 5 zestawów Britta o wartości ok. 50 zł każdy.

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać zestawy ryży Britta, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Ile zajmuje przygotowanie Ryżu Białego Britta?

Podpowiedź: Informację na ten temat znajdą Państwo w artykule W świecie ryżu - Ryż Biały Britta.

Aby wziąć udział w losowaniu należy wysłać SMS o treści: TM.(odpowiedź), pod numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT, regulamin ).

Na wasze zgłoszenia czekamy do niedzieli 3 sierpnia, do godziny 23:59.

Zwycięzców powiadomimy wiadomością SMS.

Powodzenia!

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
3136
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2020-09-11 17:00
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-11 19:00
miejsce
9 Stóp ACKiS, Poznań, Piątkowska 92
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 12:30
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 19:00
miejsce
Klub u Bazyla, Poznań, Norwida 18A
wstęp biletowany