24 sierpień 2011

Konkurs: Witaj szkoło na wesoło

Weź udział w konkursie organizowanym przez Szkolniak i portal Twoje-Miasto.pl. Wygraj przybory szkolne!
Nauka nie musi być nudna. Są miliony rzeczy, które mogą nam ją uatrakcyjnić. W nowym roku szkolnym otoczmy się kolorami. Barwne jak tęcza przybory szkolne sprawią, że edukacja przysporzy nam masę radości. Wygraj je ze Szkolniakiem i portalem Twoje-Miasto.pl.
Koronawirus
wielkopolskie
3136
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Barwy mają znaczenie, co wiadomo nie od dziś. Wpływają na nasz nastrój, potrafią poprawić humor. Dlatego warto wiedzieć, jak na nasze samopoczucie psychiczne i fizyczne działają poszczególne kolory. W jesienne ponure dni często nie mamy ochoty wstać wcześnie rano i biec na zajęcia. A później na kolejne i kolejne. Tęsknimy za słońcem i wakacyjnym lenistwem, skreślając dni w kalendarzu w oczekiwaniu aż znowu przyjdzie lato.

Barwniej znaczy lepiej

Do pierwszego dzwonka zostało jeszcze trochę czasu. Dlatego już teraz pomyślmy o gadżetach, które pomogą nam przetrwać kolejne dziesięć miesięcy nauki. Piórniki, długopisy, ołówki, flamastry, segregatory oraz plecaki – w sklepach jest ich naprawdę duży wybór. Co więcej, mają różną fakturę, wzory oraz barwy. Zwróćmy na nie uwagę, ponieważ będą nam towarzyszyć przez kolejne jesienne, zimowe oraz wiosenne dni.

Potrzebujesz energii? Zdecyduj się na kolor czerwony lub pomarańczowy. Ten pierwszy nie tylko dodatnio wpływa na nasze samopoczucie, ale także przyspiesza rytm serca oraz dodaje odwagi. Drugi natomiast przede wszystkim symbolizuje dążenie do osiągnięcia postawionego sobie celu. Ponadto, barwa ta pobudza i sprawia, że nawet największy ponurak spojrzy na życie z optymizmem.

Wygraj przybory szkolne

Weź udział w konkursie organizowanym przez portal Twoje-Miasto.pl i wygraj przybory szkolne. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie www.e-szkolniak.pl i prześlesz do nas swój login z portalu Twoje-Miasto.pl oraz  pełne kolorów i wspomnień wakacyjne zdjęcie. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć wybierzemy zwycięzcę, który otrzyma nagrodę główną (piórnik z wyposażeniem i teczka szkolna) oraz wyróżnienia (teczka szkolna, kredki ołówkowe 24 kolory, kredki ołówkowe 12 kolorów).

Zgłoszenia przesyłajcie na adres: redakcja@twoje-miasto.pl
Temat: KONKURS- Szkolniak
W treści zamieść: Szczegół, który zauważyłeś przy logowaniu na stronie www.e-szkolniak.pl, login z portalu Twoje-Miasto.pl i zdjęcie.

Zobacz, co możesz wygrać:Na Wasze zgłoszenia czekamy do środy, 31 sierpnia. Listę zwycięzców opublikujemy w piątek, 2 września.

Chcesz się zarejestrować? Nic prostszego! Kliknij na link poniżej, to nic nie kosztuje.

http://www.grudziadz.twoje-miasto.pl/u,add


PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
3136
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2020-09-11 17:00
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-11 19:00
miejsce
9 Stóp ACKiS, Poznań, Piątkowska 92
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 12:30
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 19:00
miejsce
Klub u Bazyla, Poznań, Norwida 18A
wstęp biletowany