8 luty 2012

Maraton konkursowy trwa: zagraj i wygraj!

fot. archiwum TM.
Aktualnie na naszym portalu trwa kilka – bardzo atrakcyjnych - konkursów! Możecie wygrać bilety na koncerty DonGURALesko, NEWTONES, KAT&RK, zaproszenia na kręgle, imprezę EDDIE D. BIRTHDAY, smaczną kolację we dwoje, profesjonalną sesję fotograficzną, a nawet kurs tańca! Szczegóły w artykule!
Koronawirus
wielkopolskie
3136
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Pogoda za oknem nie wpływa najlepiej na nasz nastrój. Mroźne dni spędzamy więc w miarę możliwości w domowym zaciszu, z kubkiem gorącej herbaty i pilotem w ręku. Redakcja Twojego-Miasta postanowiła jednak urozmaicić Wasz wolny czas. Wystarczy zajrzeć na nasz portal i spróbować sił w którymś z organizowanych przez nas konkursów. Do zdobycia są fantastyczne nagrody.
 
Miłośnicy postrocka i elektorniki mają okazję wziąć udział w koncercie NEWTONES, który odbędzie się już 9 lutego w Toruniu: http://www.torun.twoje-miasto.pl/wiadomosci,hny,newtones-w-toruniu-wygraj-bilety , fani mocniejszych brzmień mogą zdobyć bilety na koncert KAT&RK (http://www.torun.twoje-miasto.pl/wiadomosci,hos,katamprk-wygraj-bilety-na-koncert ), a stali bywalcy Fantasy Park w Toruniu razem z przyjaciółmi mają szansę na urodzinowe granie przy fantastycznych dźwiękach już w najbliższą sobotę (http://www.torun.twoje-miasto.pl/wiadomosci,hpf,ferie-w-fantasy-park-zdobadz-zaproszenia ). Nie zapomnieliśmy również o miłośnikach rapu, z myślą o nich przygotowaliśmy aż 4 wejściówki na koncert donGURALesko w Grudziadzu: http://www.grudziadz.twoje-miasto.pl/wiadomosci,hpi,donguralesko-wygraj-wejsciowke .
 
Mamy również dwie propozycję dla miłośników bardziej aktywnego spędzania czasu. W Toruniu bilety na kręgielnie: http://www.torun.twoje-miasto.pl/wiadomosci,hpf,ferie-w-fantasy-park-zdobadz-zaproszenia , w Grudziądzu karnety na kurs tańca (szczegóły już wkrótce na: www.grudziadz.twoje-miasto.pl.). 
 
W związku ze zbliżającymi się walentynkami na portalu pojawiła się również zabawa dla par. Zakochani, wysyłając do nas e-maila, mogą wygrać zaproszenia na romantyczną kolację dla dwojga. Szczegóły tutaj: http://www.grudziadz.twoje-miasto.pl/wiadomosci,hlu,konkurs-walentynkowy-wygraj-kolacje-w-restauracji-bodega 
 
Nie zabrakło również propozycji dla śmiałych i fotogenicznych dziewczyn. Do 15 kwietnia kandydatki mogą wysyłać na adres redakcji swoje zgłoszenia. Zwyciężczynie, prócz udziału w profesjonalnej sesji fotograficznej, zostaną nagrodzone atrakcyjnymi gadżetami. Więcej na ten temat: http://www.grudziadz.twoje-miasto.pl/wiadomosci,hnw,miss-foto-twojego-miasta-ruszamy .
 
Nie zwlekajcie i jeszcze dzisiaj weźcie udział w którymś z naszych konkursów! Wygrana jest na wyciągniecie ręki, a nagrody są naprawdę bardzo atrakcyjne! Zachęcam i polecam raz jeszcze Waszej uwadze. 

Martyna Janiak 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
3136
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2020-09-11 17:00
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-11 19:00
miejsce
9 Stóp ACKiS, Poznań, Piątkowska 92
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 12:30
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 19:00
miejsce
Klub u Bazyla, Poznań, Norwida 18A
wstęp biletowany