28 czerwiec 2019

Tanie książki w zasięgu ręki

28 czerwca swój pierwszy punkt odbioru zamówień w Poznaniu otworzyła księgarnia internetowa Livro.pl. Swoją placówkę marka uruchomiła w Kupcu Poznańskim, który stanie się mekką wszystkich poznańskich miłośników taniego czytania. Jednak Poznaniacy będą mogli skorzystać nie tylko z bogatej oferty książek w atrakcyjnych cenach. Co oprócz literatury znajdą w sprzedaży?
REKLAMA
Livro.pl to niemal 200 tys. produktów w możliwe najniższych cenach. W asortymencie księgarni oprócz taniej książki znajdziemy także filmy, muzykę, gry, zabawki oraz artykuły szkolne i papiernicze. Wszystkie te produkty można teraz zamawiać do nowego punktu odbioru, który został uruchomiony w samym sercu Poznania – na placu Wiosny Ludów 2. Centrum Handlowe Kupiec Poznański to drugie, po pasażu w warszawskim metrze, miejsce odbioru zamówień Livro.pl. Dostawa do obydwu tych lokalizacji jest bezpłatna.

Otwarcie poznańskiego punktu to kolejny etap realizacji planu rozwoju oraz wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. W najbliższym czasie będą powstawać kolejne tego rodzaju placówki, także w innych miastach.

W Livro.pl codziennie dbamy o to, by nasi klienci otrzymywali bogatą ofertę tytułów w niskich cenach. Dzięki temu czytelnicy z różnych miejsc w Polsce mogą korzystać z naszych promocji za pośrednictwem sprzedaży wysyłkowej. Po udanym debiucie punktu odbioru zamówień w Warszawie, udało nam się dać taką możliwość także mieszkańcom Poznania. Celowo wybraliśmy centralny punkt miasta, by był „po drodze” dla jak największej grupy odbiorców. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci oszczędzają dodatkowo na kosztach wysyłki, bo dostawa z odbiorem osobistym jest bezpłatna – mówi Marek Kupka, dyrektor zarządzający Livro.pl.

Wszyscy, którzy chcą rozwijać swoją pasję czytania i jednocześnie zaoszczędzić nawet do 40% na powiększaniu swojej biblioteczki książek i multimediów mogą już dziś odnaleźć w Livro.pl zarówno nowości jak i bestsellery wydawnicze i zamówić je z darmowym odbiorem osobistym w samym centrum miasta.

Nowy punkt odbioru Livro.pl będzie czynny w godzinach otwarcia części komercyjnej Kupca Poznańskiego: od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-21:00 oraz 11:00-19:00 w niedziele handlowe.

Księgarnia internetowa Livro.pl działa od 2016 roku. Pierwszy punkt odbioru zamówień ostał otwarty w 2018 roku w Warszawie przy Metrze Świętokrzyska (lokal 1000D, linia M1). 
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2020-01-19 16:00
miejsce
Collegium Da Vinci - Aula Artis,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-19 17:00
miejsce
Restauracja Pretekst, Poznań,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-20 19:00
miejsce
Teatr Wielki, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-20 19:00
miejsce
Aula UAM, Poznań, ul. Wieniawskiego 1
wstęp biletowany