4 grudzień 2019

Policjanci zatrzymali mężczyznę z narkotykami

fot. KMP w Poznaniu
Policjanci z Poznania zatrzymali 32-letniego mieszkańca miasta, który posiadał w swoim mieszkaniu znaczne ilości narkotyków takich jak kokaina, amfetamina czy tabletki extazy. Mężczyzna nie spodziewał się wizyty funkcjonariuszy. Został zatrzymany. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Poznań Grunwald sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny tymczasowy areszt.
REKLAMA

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań Grunwald zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który w swoim domu posiadał znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze od dłuższego czasu podejrzewali, że w jednym z mieszkań na terenie Grunwaldu, właściciel może być zamieszany w narkotykowy proceder. Weryfikując posiadane informacje, weszli do wytypowanego lokalu.

Podczas przeszukania kryminalni znaleźli i zabezpieczyli pół kilograma różnego rodzaju narkotyków takich jak kokaina, amfetamina, marihuana, a także ponad 100 tabletek extazy oraz 3 wagi elektroniczne. Mężczyzna był zaskoczony wizytą policjantów. Został zatrzymany i trafił na komisariat. Usłyszał m.in. zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej Poznań Grunwald sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Maciej Święcichowski

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
88839
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2021-04-11 17:00
miejsce
Aula UAM, Poznań, ul. Wieniawskiego 1
wstęp biletowany
kiedy
2021-04-24 16:00
miejsce
Collegium Da Vinci - Aula Artis,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-04-24 19:00
miejsce
Collegium Da Vinci - Aula Artis,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-04-25 21:00
miejsce
Centrum Kongresowo Dydaktyczne...
wstęp biletowany