kategoria: Na Sygnale
17 listopad 2023

Prokuratorskie śledztwo w sprawie znalezienia zwłok mężczyzny w mieszkaniu

zdjęcie: Prokuratorskie śledztwo w sprawie znalezienia zwłok mężczyzny w mieszkaniu / pixabay/4261182
Prokuratura wszczęła śledztwo w związku z ujawnieniem zwłok 45 -letniego mężczyzny w stanie rozkładu – poinformował w piątek PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler.
REKLAMA

Do ujawnienia ciała mężczyzny doszło w środę w mieszkaniu we wsi Stara Kaźmierka w powiecie pleszewskim. Zmarłego odkrył członek rodziny, który o zdarzeniu zawiadomił pleszewską policję.

W związku ze zdarzeniem prokuratura wszczęła śledztwo.

Jak powiedział prokurator ustalane są okoliczności zdarzenia. „Zwłoki są w stanie rozkładu. Wiadomo, że mężczyzna był widziany w miejscowości, w której mieszkał, bardzo dawno temu. Została zarządzona sekcja zwłok” – powiedział Meler.(PAP)

autorka: Ewa Bąkowska

bak/ apiech/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Poznań
17°C
wschód słońca: 04:45
zachód słońca: 21:10
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2024-07-14 15:00
miejsce
Kino Teatr Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-14 17:30
miejsce
Collegium Da Vinci - Aula Artis,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-14 18:30
miejsce
Kino Teatr Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-14 20:30
miejsce
Collegium Da Vinci - Aula Artis,...
wstęp biletowany