Udana aukcja lokali użytkowych

fot. nadesłane
19 grudnia Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych przeprowadził aukcję lokali użytkowych. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem, czego efektem jest wynajęcie 7 lokali użytkowych.
REKLAMA
Podczas grudniowej aukcji w siedzibie spółki pojawiło się aż 14 podmiotów gospodarczych, które mogły wylicytować 22 lokale użytkowe. Dzięki przeprowadzonej aukcji udało się wynająć 7 lokali co stanowi 30% całości. Lokale, które nie znalazły nowych właścicieli ponownie znalazły się na liście znajdującej się na stronie internetowej Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych. Duże zainteresowanie świadczy o coraz atrakcyjniejszej ofercie dla przedsiębiorców przygotowanej przez Miasto Poznań.

15 lokali znajdują się w różnych częściach Poznania. Nadal dostępne są atrakcyjne lokalizacje takie jak ulica Święty Marcin, Wolnica, Gwarna czy ulica Dąbrowskiego. Powierzchnia użytkowa waha się pomiędzy 48 a 161 metrów kwadratowych. Dzięki dużej różnorodności oferta może być skierowana do wielu podmiotów gospodarczych lub firm prowadzących różnorodną działalność.

Oferty na lokale można składać zarówno mailowo na adres obsluga.klienta@zkzl.poznan.pl lub bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta spółki mieszczącej się przy ul. Matejki 57 w Poznaniu. Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych już teraz przygotowuje kolejną aukcję lokali użytkowych, która odbędzie się w siedzibie spółki w lutym. 
PRZECZYTAJ JESZCZE

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2021-03-19 17:30
miejsce
Collegium Da Vinci - Aula Artis,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-26 19:00
miejsce
Collegium Da Vinci - Aula Artis,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-04-11 17:00
miejsce
Aula UAM, Poznań, ul. Wieniawskiego 1
wstęp biletowany
kiedy
2021-04-24 16:00
miejsce
Collegium Da Vinci - Aula Artis,...
wstęp biletowany