kategoria: Nieruchomości
15 maj 2024

ZKZL rozpoczyna zapisy na nowe mieszkania przy ul. Darzyborskiej

fot. nadesłane
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń obecnych najemców zainteresowanych zamianą swojego mieszkania komunalnego na mieszkania w budowanym aktualnie bloku przy ulicy Darzyborskiej. Zgłoszenia będzie można składać do 14 czerwca 2024 roku.
REKLAMA
Przy ul. Darzyborskiej powstaje kolejna inwestycja Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych. Aktualnie budowany jest pierwszy blok, ale docelowo może tutaj powstać nawet ponad 250 kolejnych mieszkań dla poznaniaków. W czterokondygnacyjnym bloku znajdować się będzie 15 mieszkań komunalnych. Na nowych mieszkańców będą czekać mieszkania jedno i dwupokojowe. Każde mieszkanie będzie miało powierzchnię ok. 45 metrów kwadratowych. W ramach prac Wykonawca wykona niezbędną infrastruktura towarzyszącą, taką jak zjazd z drogi wewnętrznej z parkingiem oraz chodniki. Spółka zadba również o zagospodarowanie terenu otaczającego budynek, w tym zieleń i małą architekturę. ZKZL planuje oddać mieszkania jeszcze w tym roku.

Od dzisiaj można zgłaszać swoje zainteresowanie uzyskaniem lokalu w budynku przy ul. Darzyborskiej . Oferta przeznaczona jest dla obecnych mieszkańców zasobu komunalnego. Pierwszeństwo do zamieszkania w tych blokach przysługuje obecnym najemcom mieszkań komunalnych, którzy nie mają zaległości czynszowych. Zgłoszenia w wygodny sposób można składać poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej spółki w zakładce: www.zkzl.poznan.pl/darzyborska. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu mogą zgłosić swoje zainteresowanie poprzez dostarczenie pisma ze wskazaniem adresu zajmowanego lokalu i swoim numerem telefonu do Biura Obsługi Klienta ZKZL przy ul. Matejki 57 lub do jednego z terenowych Punktów Obsługi Klienta. Pracownicy ZKZL będą sukcesywnie kontaktować się telefonicznie z osobami, które zgłosiły lub zgłoszą swoje zainteresowanie mieszkaniem przy ul. Darzyborskiej.

Zapisy na mieszkania potrwają do 14 czerwca 2024 roku. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.  
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Poznań
14.1°C
wschód słońca: 04:28
zachód słońca: 21:21
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2024-06-24 19:00
miejsce
Scena na piętrze, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-06-25 19:00
miejsce
Estrada Poznańska, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-06-26 19:00
miejsce
Klub Miasto, Poznań, ul. Szewska 20
wstęp biletowany
kiedy
2024-06-28 11:00
miejsce
Wielkopolskie Centrum Wspierania...
wstęp biletowany