8 styczeń 2020

Wystartował program „Gospodarz Domu”. Duże zainteresowanie programem.

1 stycznia 2020 roku Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych oficjalnie rozpoczął funkcjonowanie programu „Gospodarz Domu”. W styczniu ponad 100 osób rozpocznie pracę dla spółki.
Koronawirus
wielkopolskie
3250
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Program „Gospodarz Domu” został zaprezentowany przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych w połowie listopada. Przez 1,5 miesiąca przyjmowane były wnioski osób, które chciały dołączyć do programu. Do tej pory blisko 200 osób zainteresowało się programem, a rekrutacja odbywa się na bieżąco. Wśród wnioskodawców znaleźli się zarówno uczestnicy programu „dozorca”, który umożliwiał odpracowanie długu wobec ZKZL jak również osoby, które postanowiły uzyskać dodatkowe źródło dochodu. Pierwsze 20 osób rozpoczęło prace dzisiaj a kolejna grupa dołączy do programu w lutym. Z programu Dozorca pracę podejmie aż 82 osoby, co daje łączną liczbę ponad 100 osób zatrudnionych w pierwszym miesiącu jego funkcjonowania.

Od pierwszego stycznia z Sklepie Play można również pobrać darmową aplikację „Czysty Fyrtel”. Dzięki niej będzie można ocenić pracę gospodarza domu poprzez wypełnienie ankiety w aplikacji. Jest ona intuicyjna i pozwoli w łatwy sposób znaleźć nieruchomość, która zamieszkujemy. To doskonałe narzędzie, które umożliwi w kilku prostych krokach ocenić jakość świadczonych usług przez Gospodarza Domu.

Przypomnijmy, że głównym założeniem i korzyścią programu jest do dbałość o wspólną przestrzeń, w której zamieszkują mieszkańcy miejskiego zasobu. Poznaniacy często utożsamiają się z miejscem zamieszkania i tworzenie lokalnej wspólnoty znacząco wpłynie na poprawę czystości w miejskich budynkach. Gospodarz Domu będzie mógł też na bieżąco identyfikować potrzeby w zakresie eksploatacji budynku, a poprzez bezpośredni kontakt z administratorem budynku szybkość wykonania prac ulegnie poprawie.

Każdy Gospodarz Domu zostanie zatrudniony na podstawie umowy o pracę. Czas pracy ma charakter zadaniowy a wynagrodzenie jest uzależnione od ilości metrów kwadratowych powierzchni obsługiwanej przez danego gospodarza. Wszyscy pracownicy otrzymają niezbędne narzędzia do pracy oraz ubrania robocze. Wsparciem dla Gospodarzy Domu jest serwis mobilny, czyli pracownicy zatrudnieni przez ZKZL, którzy pomagają gospodarzom w trudniejszych pracach lub w razie choroby zastępują go.

Wnioski o dołączenie do programu można cały czas składać przez internet, w siedzibie spółki ZKZL przy ul. Matejki 57 oraz w pięciu punktach obsługi klienta. 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
3250
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2020-09-12 12:30
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 19:00
miejsce
Klub u Bazyla, Poznań, Norwida 18A
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 20:00
miejsce
Longplay, Poznań, Polna 22
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 12:30
miejsce
Collegium Da Vinci - Aula Artis,...
wstęp biletowany