31 maj 2019

Kampania społeczna LUBIĘ! #niehejtuje jako odpowiedź na problem hejtu w Internecie

fot. infoWire.pl
Już 1 czerwca w galerii Poznań Plaza
REKLAMA

- Obserwując naszych odbiorców zauważyliśmy, że problem hejtu coraz częściej dotyczy coraz młodszych osób. Co ważne, dzieci niejednokrotnie nie tylko padają ofiarami hejtu, ale równocześnie, w dużej mierze nieświadomie go generują. Akcja LUBIĘ! #niehejtuje jest odpowiedzią na ten problem, ma uświadomić i uwrażliwić zarówno dzieci, jak i rodziców, że nie można bagatelizować tego problemu – mówi Dyrektor ds. Marketingu Reporter Young, Patrycja Gołek.

- Cieszymy się, że możemy zaangażować się w tę słuszną inicjatywę i popieramy tego typu działania – powiedział Wojciech Węgorzewski, Dyrektor Galerii Poznań Plaza.

Do akcji włączyli się młodzi wokaliści, uczestnicy drugiej edycji programu talent-show, The Voice Kids Poland, którzy wykonują piosenkę promującą kampanię - To co ważne (https://www.youtube.com/watch?v=RIuUDQCDdqk).

W trakcie eventu w Poznań Plaza będzie można usłyszeć piosenkę, wykonaną na żywo przez trójkę artystów oraz zobaczyć teledysk, w którym udział wzięło 15 dzieci wyłonionych w internetowym konkursie. Zaplanowano także panel informacyjny na temat przeciwdziałania cyberprzemocy oraz sposobów prawidłowej komunikacji w Internecie.

Akcja LUBIĘ! #niehejtuje jest kontynuacją zeszłorocznej kampanii, która również nawiązywała do bezpieczeństwa dzieci. Wtedy marka Reporter Young nagrała film z udziałem popularnych młodych influencerów pt. „Bezpieczeństwo jest najważniejsze!” (https://www.youtube.com/watch?v=_6df3OJaAPg), mający zachęcić dzieci do bezpiecznego spędzania wakacji.

PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2020-02-29 17:00
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-01 16:00
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-01 16:00
miejsce
Swarzędzka Sala Koncertowa,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-01 19:00
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany