5 listopad 2019

Kontrowersyjna reklama rajstop

Fala krytyki spadła na Karolinę Piasecką za udział w kampanii promującej znaną firmę produkującą rajstopy. Kobieta użyczyła swojego wizerunku w kontekście prawdziwych wydarzeń, które jej dotyczyły. W rozmowie z Wirtualną Polską wytłumaczyła, dlaczego zdecydowała się na przywołanie swoich przykrych doświadczeń na użytek marketingu.
REKLAMA
Karolina Piasecka to ofiara własnego męża, która niedawno zdecydowała się o szczegółach swojej tragedii, odbywających się w domowym zaciszu, poinformować opinię publiczną. Sprawa miała medialne reperkusje z uwagi na to, że dotyczyła osoby publicznej - mąż Piaseckiej był radnym PIS. Na nagraniach, jakie zostały upowszechnione w sieci, są niezbite dowody na znęcanie się nad kobietą. Sprawa po upublicznieniu trafiła do sądu. W czasie, gdy pisały o tym media, Piasecka - jak opowiedziała Wirtualnej Polsce - otrzymywała wiele wsparcia. Dlatego też zgodziła się na swoje zdjęcie na bilbordach reklamujących rajstopy. Fotografia dobitnie pokazuje ją w nawiązaniu do tamtych zdarzeń - występuje na niej w rozmazanym makijażu, leżąc na ziemi, ewidentnie wygląda na ofiarę przemocy fizycznej, nad którą stoi oprawca.

Po fali krytyki, jaka spłynęła po uruchomieniu tej kampanii reklamowej, Piasecka wyjawiła, że spodziewała się także negatywnych komentarzy. Chciała jednak dodać odwagi kobietom, którym wciąż jej brakuje by szukać pomocy. Cześć zysków z udziału w reklamie Piasecka chce przeznaczyć na pomoc kobietom.

Źródło: WP.PL
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2020-02-21 19:00
miejsce
2progi, Poznań, aleja...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-21 19:00
miejsce
Pub Mad Max reaktywacja, Poznań,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-21 19:30
miejsce
Centrum Kongresowo Dydaktyczne...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-21 20:00
miejsce
Restauracja Sól i Pieprz,...
wstęp biletowany