8 styczeń 2020

Nabierz wiatru w żagle: Galeria Mazovia wspiera WOŚP

fot. nadesłane
28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W najbliższą niedzielę, 12 stycznia, na płockich ulicach ponownie pojawią się setki wolontariuszy z charakterystycznymi nalepkami z czerwonym sercem. Galeria Mazovia i w tym roku zaplanowała szereg atrakcji kulturalnych towarzyszących zbiórce, na które zaprasza już dzień wcześniej – w sobotę, od godz. 12:00. W programie m.in. charytatywne występy taneczne, wokalne i wiele innych atrakcji.
Koronawirus
wielkopolskie
3322
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Finał WOŚP co roku angażuje tysiące osób, które chętnie biorą udział w jednej z najbardziej rozpoznawalnych akcji charytatywnych w Polsce. Poza kwestami prowadzonymi przez sztaby wolontariuszy, w całej Polsce odbywają się także setki wydarzeń, na które już w najbliższą sobotę, 11 stycznia, mieszkańców Płocka zaprasza również Galeria Mazovia.

Wszyscy, którzy odwiedzą ją w sobotę, będą mogli zobaczyć występy grup tanecznych, teatralnych i wokalnych z Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku, chóru ze Szkoły Podstawowej nr 23 oraz prezentacje Zespołu Tańca Ludowego Mazovia i dzieci z Harcerskiego Zespołu Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka”. Poza tym na scenie pojawią muzycy, którzy przygotowali koncert szant, a na zakończenie dnia przygotowano wiosenny pokaz mody projektantki Barbary Chrzanowskiej. Podczas całego wydarzenia działać będzie stanowisko animacyjne, na którym każdy będzie mógł wykonać własną łódkę z papieru. Stanie się ona częścią instalacji FALE MARZEŃ, która zostanie wystawiona podczas płockiego finału w Orlen Arenie.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy co roku jednoczy nas w szczytnym celu, dlatego i tym razem zachęcamy do spędzenia tego wyjątkowego dnia w Galerii Mazovia. Nie tylko zapraszamy mieszkańców Płocka do obejrzenia występów przygotowanych przez lokalne grupy artystyczne, ale i do aktywnego włączenia się w prowadzoną zbiórkę. Ta sobota na pewno upłynie nam pod znakiem wielkiego, czerwonego serca! – zaprasza Izabela Tucholska-Oleszczuk, Dyrektor Galerii Mazovia.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
3322
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2020-09-13 12:30
miejsce
Collegium Da Vinci - Aula Artis,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 17:00
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 19:00
miejsce
Collegium Da Vinci - Aula Artis,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 19:30
miejsce
Aula UAM, Poznań, ul. Wieniawskiego 1
wstęp biletowany