9 grudzień 2019

Polacy w samolocie. Rozbierają się na oczach dzieci

Nie wiadomo, czy to nowa moda, czy po prostu brak wychowania. W trakcie lotu z Egiptu do Polski dwóch pasażerów zaczęło zdejmować spodnie, stojąc na środku przejścia. Sytuację tę opisują Wirtualnej Polsce pozostali turyści.
REKLAMA
Dwóch mężczyzn zdjęło w trakcie lotu krótkie spodenki, aby przeprać je na długie spodnie. Ich komentarz sprowadzał się w zasadzie do tego, że nie będą się kisić przez całą podróż w długich spodniach.

Ich współpasażer w rozmowie z Wirtualną Polską przyznaje, że w Egipcie podczas wylotu było 30 stopni Celsjusza, natomiast w Warszawie przewidywano zaledwie 1 stopień na plusie. Przebieranie spodni nie było więc wyjątkiem, jednak większość osób, które się na to decydowały, zmieniały ubranie, siedząc na miejscu lub udając się do toalety.

Jednak ci pasażerowie postanowili, nie krępując się, pokazać się w samych majtkach przy bawiących się w pobliżu dzieciach. Stewardesa, Justyna Dobrowolska, przyznaje, że takie zachowanie jest coraz częstsze, zwłaszcza, gdy występuje duża różnica temperatur między miejscem wylotu a lądowania. Załoga może jedynie prosić o udanie się do toalety, ale zabronić takiego zachowania nie może.

Źródło: WP Wiadomości
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2020-01-18 16:00
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-18 17:00
miejsce
Aula UAM, Poznań, ul. Wieniawskiego 1
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-18 19:00
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-18 20:00
miejsce
Klub u Bazyla, Poznań, Norwida 18A
wstęp biletowany