Przybora - Umer _ MUMIO: świetny humor i przepyszna zabawa

kupbilecik24.pl / Przybora - Umer _ MUMIO: świetny humor i przepyszna zabawa!
Zapraszamy 9 marca 2020 roku do Teatr Wielki, Poznań, ul. Aleksandra Fredry 9.
REKLAMA
data: 2020-03-09 20:30
miejsce: Teatr Wielki, Poznań, ul. Aleksandra Fredry 9
bilety: KUP BILET
 

Magda Umer i MUMIO "PRZYBORA NA 102" 9 marca 2020r. w Teatrze Wielkim w Poznaniu

Zapraszamy na wyjątkowy, przezabawny spektakl przygotowany przez Magdę Umer i Mumio.

Mieszanka wybuchowa! Na scenie spotykają się bowiem trzy artystyczne temperamenty. Jest więc dowcipnie i bardzo zabawnie, ale też refleksyjnie i wzruszająco. Znajdziecie tu krótkie opowiadania i najpiękniejsze piosenki Mistrza Jeremiego Przybory i świetne teksty Magdy Umer i Mumio. Dialogi są błyskotliwe a całość przepysznie zagrana i zaśpiewana. To Przybora w nowej interpretacji z zachowaniem lekkości jaką charakteryzował się oryginał.

Postaci ujmują wrażliwością i szczerością, brawurowym aktorstwem i muzykalnością, w czym pomaga także wspaniale muzyczne trio. Teksty Mistrza Jeremiego przeplatane są szalonymi improwizacjami spod znaku Mumio, do których jakże udaną kontrę stanowi kojąca postać Ciotki Mizerii w świetnym wykonaniu Magdy Umer. Wszystko pięknie i z dużym wdziękiem powiedziane i zaśpiewane. Ta teatralno-muzyczna konwencja jest strzałem w dziesiątkę! Różnorodność, wewnętrzna harmonia, lekkość i radość.

Popularność twórczości Jeremiego Przybory nie maleje, zachwyca kolejne już pokolenia, jest ponadczasowa, genialna i nie przestaje nas śmieszyć. Zapraszamy serdecznie! Tego nie wolno przegapić!!

Obsada: Magda Umer Mumio w składzie: Jadwiga Basińska, Darek Basiński, Jacek Borusiński

Muzycy:

Wojciech Borkowski - fortepian

Maciej Szczyciński - kontrabas

Tomasz Drozdek - perkusjonalia

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Magda Umer i MUMIO
artyści:
Magda Umer i Mumio
Artyści: Magda Umer i Mumio. Grają: Magda Umer, Jadwiga Basińska, Darek Basiński, Jacek Borusiński oraz muzycy: Wojciech Borkowski, Tomasz Drozdek /Mumio/i Maciej Szczyciński. Spektakl trwa 90 minut Na scenie spotykają się trzy artystyczne temperamenty - Jeremiego Przybory, Magdy Umer i Mumio. Jest więc dowcipnie i bardzo zabawnie, ale też refleksyjnie i wzruszająco. Postaci ujmują wrażliwością i szczerością, a całość jest wspaniale wzbogacona muzycznie przez bardzo oryginalne trio muzyczne. Teksty Mistrza Jeremiego są przeplatane szalonymi improwizacjami spod znaku Mumio, do których jakże udaną kontrę stanowi kojąca postać Ciotki Mizerii w świetnym wykonaniu Magdy Umer. Wszystko pięknie z dużym wdziękiem powiedziane i zaśpiewane. Teatralno - muzyczna konwencja okazuje się strzałem w dziesiątkę Pomimo dużej dynamiki i różnorodności, jest w spektaklu wewnętrzna harmonia i porządek, jakaś lekkość i radość. Może dlatego, że wzajemna sympatia artystów ma miejsce również poza sceną. Publiczność szaleje. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2020-02-29 17:00
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-01 16:00
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-01 16:00
miejsce
Swarzędzka Sala Koncertowa,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-01 19:00
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany