Wydarzenia

Niedźwiedź i Pszczoły

dodano 2019-10-17 19:13:56
rozpoczęcie:
2019-11-24 12:00
miejsce:
Kino Apollo, Poznań, ul. Ratajczaka 18
bilety:

Afera na cały Wiśniowy Gaj! Królowa Pszczół, niczym osa, oskarża Misia Oktusia o kradzież miodu i zniszczenie pasieki. Oj, powstała niezręczna sytuacja w miodowej krainie, której nie potrafi zaradzić ani Podróżnik Pan O., ani Maciej Bartnik. Skandal prowadzi jednak do zaskakującego rozwiązania, a cała historia przybliża dzieciom świat pszczół, trzmieli, szerszeni i os.

Podczas spektaklu wiele zabaw interakcyjnych (artyści-widownia), piosenki, wspólne tańce i dowcipne dialogi. Po spektaklu wszyscy staniemy się przyjaciółmi Pszczół i Niedźwiedzia, z którymi z przyjemnością staniemy do wspólnej fotografii. Zapraszamy na niezwykle pozytywne, pełne barwnych dekoracji widowisko z eko przesłaniem w tle.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Niedźwiedź i Pszczoły
artyści:
Aktorzy teatru
Afera na cały Wiśniowy Gaj! Królowa Pszczół, niczym osa, oskarża Misia Oktusia o kradzież miodu i zniszczenie pasieki. Oj, powstała niezręczna sytuacja w miodowej krainie, której nie potrafi zaradzić ani Podróżnik Pan O., ani Maciej Bartnik. Skandal prowadzi jednak do zaskakującego rozwiązania, a cała historia przybliża dzieciom świat pszczół, trzmieli, szerszeni i os. Podczas spektaklu wiele zabaw interakcyjnych (artyści-widownia), piosenki, wspólne tańce i dowcipne dialogi. Po spektaklu wszyscy staniemy się przyjaciółmi Pszczół i Niedźwiedzia, z którymi z przyjemnością staniemy do wspólnej fotografii. Zapraszamy na niezwykle pozytywne, pełne barwnych dekoracji widowisko z eko przesłaniem w tle. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
Koronawirus
wielkopolskie
158
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2020-04-01 20:00
miejsce
Scena Pod Minogą, Poznań,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-04-01 20:00
miejsce
Longplay, Poznań, Polna 22
wstęp biletowany
kiedy
2020-04-01 20:00
miejsce
9 Stóp ACKiS, Poznań, Piątkowska 92
wstęp biletowany
kiedy
2020-04-02 19:30
miejsce
Aula UAM, Poznań, ul. Wieniawskiego 1
wstęp biletowany