Wydarzenia

Stand-Up | Gosiński, Konkiel i Kozłowski

dodano 2019-11-05 19:14:02
rozpoczęcie:
2019-11-28 20:30
miejsce:
Wiraż Pub, Poznań, plac Bernardyński 2/2
bilety:

I znów na scenie Wiraż Pub pojawią się wybitni komicy! Poznańska Scena Komediowa zaprasza na występ niewiarygodnego trio - Patryk Gosiński Stand Up, Paweł Konkiel stand-up i Łukasz Kozłowski

Patryk Gosiński - Nowy zawodnik wagi ciężkiej w polskim stand upie. Debiutował na warszawskich plenerach pod koniec czerwca tego roku. Reprezentant "subtelnego humoru akademickiego". Smakosz kuchni tureckiej, entuzjasta krótkotrwałych diet i jasnego piwa. Od lat zaangażowany w walkę z dyskryminacją otyłych person. Pochodzi z dresiarskiego osiedla - nienawidzi psów, od zawsze wolał koty...Nazwał kiedyś kota "Pusia", od tamtej pory wszyscy się z niego śmieją.

Paweł Konkiel - śmieszek, memiarz, komik, paranoik i ekspantoflarz. Prowadzi Instagramowy funpage "Stan przedzawałowy", gdzie nie ma litości dla tematów tabu. Uważa, że inteligentni ludzie się nie obrażają. W swoim stand-upie pokazuje męski punkt widzenia życiowego luzaka, trochę marudy, trochę patałacha. Swoimi zwinnymi żartami może poprzetrącać psychikę uczestników tego wydarzenia. Czy jest na sali psycholog?!
PS: Występuje z Patrykiem Gosińskim, bo przy nim wyglądam szczupło

Łukasz Kozłowski - Ciągle szuka puent do swoich żartów. Żartów też ciągle szuka. Właściwie to Łukasz zawsze czegoś szuka. Podobno zarejestrował się jako bezrobotny i szuka nowej pracy. Twierdzi, że może zostać nawet prezydentem Polski, bo żadna praca nie hańbi.

Nie może Was zabraknąć na Bernardyńskim

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Poznańska Scena Komediowa
artyści:
Stand-up"erzy
I znów na scenie Wiraż Pub pojawią się wybitni komicy! Poznańska Scena Komediowa zaprasza na występ stand-up"erów! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
Koronawirus
wielkopolskie
158
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2020-04-01 20:00
miejsce
Scena Pod Minogą, Poznań,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-04-01 20:00
miejsce
Longplay, Poznań, Polna 22
wstęp biletowany
kiedy
2020-04-01 20:00
miejsce
9 Stóp ACKiS, Poznań, Piątkowska 92
wstęp biletowany
kiedy
2020-04-02 19:30
miejsce
Aula UAM, Poznań, ul. Wieniawskiego 1
wstęp biletowany