Wydarzenia

ZaPrezentuj się

dodano 2019-12-03 11:13:53
rozpoczęcie:
2019-12-10 18:00
miejsce:
KOCHTEX Biurowiec Delta, Poznań, Towarowa 35
bilety:

Umiejętność odpowiedniego zaprezentowania się jest dziś kluczową kompetencją nie tylko w samym biznesie. Jak więc wywrzeć dobre wrażenie na rozmówcy w rozmowie jeden na jeden, w małym lub większym gronie czy na spotkaniach networkingowych? Co zrobić, aby nas zapamiętano? Tego dowiesz się podczas warsztatów "ZaPrezentuj się" w ramach Klubu Trenera i Coacha Akademii SET®.

Przyjdź, a:
* zdobędziesz informację zwrotną na swój temat, czyli jak jesteś postrzegany przez innych,
* dowiesz się, jakie są Twoje mocne strony, na których zbudujesz swoje przyszłe interakcje z nieznajomymi, w nowych sytuacjach,
* stworzysz i dostosujesz komunikaty do reprezentantów różnych stylów komunikacji,
* poćwiczysz rozmowy typu "small talk" a także mowy windowe.


O trenerze:

Agata Gorzelana-Weinstok -trener języka angielskiego biznesowego z dwudziestoletnim doświadczeniem, trener przemówień publicznych, autoprezentacji i komunikacji w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach. Pomaga w przełamywaniu barier w szeroko pojętej komunikacji, a także w odkrywaniu nowych możliwości i mocnych stron klienta. Z wykształcenia jest podwójnym magistrem filologii (angielskiej i rosyjskiej), certyfikowanym trenerem i partnerem FRIS®, certyfikowanym trenerem biznesu Akademii SET® oraz trenerem, coachem i mówcą John Maxwell Team. Od 2014 roku Agata działa w największej i najstarszej międzynarodowej organizacji mówców i liderów Toastmasters International. W chwilach wolnych od pracy udziela się w klubie POZnaj Toastmasters, którego była współzałożycielem i pierwszym prezesem. Zdobyła między innymi tytuł drugiego wicemistrza Polski w przemawianiu publicznym, a także jest finalistką w międzynarodowym konkursie mów humorystycznych w języku angielskim w finałach Europy. Ponadto należy do członków założycieli John Maxwell Team Poland. Jej mentorem jest John Maxwell, który uznawany jest za światowego klasy mówcę, coacha, trenera oraz guru w zakresie przywództwa. Od 2017 współtworzy również projekt Pracownia Lidera, który ma na celu wspierać między innymi managerów małych i średnich przedsiębiorstw poprzez dostarczanie im wartościowych szkoleń i warsztatów.
A prywatnie? Jest entuzjastką podróży małych i dalekich, zdrowego odżywiania, sportów zimowych oraz gry na gitarze klasycznej. Przede wszystkim jednak jej pasją jest występowanie na scenie, inspirowanie, edukowanie i pomaganie innym odkrywać ich supermoce.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Klub Trenera i Coacha Akademii SET
artyści:
Katarzyna Krupińska-Obel
Katarzyna Krupińska-Obel - trenerka (absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET), Coach (absolwentka Szkoły Coachów Akademii SET). Specjalizuje się w szkoleniu oraz coachingu trenerów. Z zamiłowania śpiewa, absolwentka Szkoły Muzycznej im. Karola Lipińskiego w Lublinie, była Chórzystka Teatru Muzycznego w Lublinie oraz Chóru Archikatedry Lubelskiej. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2020-01-29 19:00
miejsce
Sala Ziemi, Poznań, ul. Głogowska 14
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-29 20:00
miejsce
Dragon Social Club, Poznań, Zamkowa 3
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-30 19:00
miejsce
Collegium Da Vinci - Aula Artis,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-30 20:30
miejsce
Wiraż Pub, Poznań, plac...
wstęp biletowany