Wydarzenia

Warsztaty i koncert dla dzieci

dodano 2020-03-06 19:13:36
rozpoczęcie:
2020-03-28 17:00
miejsce:
Koźlak - Wiejski Dom Kultury, Chomęcice, Poznańska 65
bilety:

Koncert Get Dirty Dancing pt.: "Muzyka malowana Ekspresją Sensoryczną"

Muzykę można namalować! Obraz można zagrać! W piosence odnaleźć barwy, w kolorach znaleźć tonacje. Zapraszamy na wyjątkowy koncert muzyczno-plastyczny. Jesteśmy pewni, że muzyka porwie dzieci do wyrażenia swoich odczuć. Wspólnie przekonamy się, jak wielki związek jest między zmysłami słuchu i wzroku. Wybierzemy się w egzotyczną podróż do Krainy Dinozaurów, Afryki oraz Amazonii. Będziemy słuchać muzyki na żywo i na żywo ją obrazować budując wulkany, malując obrazy, tańcząc i brudząc się do woli. Wspólnie wypełnimy barwami naszą salę koncertową, tworząc razem scenografię. Nie martwcie się o ubrania! Zadbamy by nie trzeba było zabierać ze sobą prysznica i ręczników;-)))) GET DIRTY® zadba o wyjątkowe stroje dla małych artystów!

Znamy możliwości twórczego rozmachu Waszych pociech! Jesteśmy specjalistami w dziedzinie "brudzących" zajęć. Koncert pt. "Muzyka malowana Ekspresją Sensoryczną" są dla wszystkich zainteresowanych rozwojem twórczego myślenia, łączeniem zmysłów wzroku i słuchu oraz wyzwalaniu wyobraźni, dla tych którzy chcą dać dzieciom swobodę ekspresji, lubią eksperymenty i dobrą zabawę, lubią słuchać i tworzyć.
Czy wulkan lub dinozaury mogą inspirować kompozytora? Od dawna twórcy dziedzin sztuki przenikają się wzajemnie, próbując interpretować muzykę za pomocą farby, a obrazy poprzez dźwięki.

*Prosimy o przybycie na koncert 15 min wcześniej aby dać dzieciom możliwość swobodnego przygotowania się do Koncertu.
*Prosimy o przyniesienie dzieciom dodatkowej pary antypoślizgowych skarpetek gdyż pozostałe części ciała będą zabezpieczone.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Get Dirty Dancing
artyści:
Warsztaty i koncert dla dzieci
Będziemy słuchać muzyki na żywo i na żywo ją obrazować budując wulkany, malując obrazy, tańcząc i brudząc się do woli. Wspólnie wypełnimy barwami naszą salę koncertową, tworząc razem scenografię. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
Koronawirus
wielkopolskie
111
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2020-03-30 19:00
miejsce
Kino Apollo, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-30 19:00
miejsce
Teatr Wielki, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-31 19:00
miejsce
BaRock Club, Poznań, ul. Wielka 9
wstęp biletowany
kiedy
2020-04-01 20:00
miejsce
Scena Pod Minogą, Poznań,...
wstęp biletowany