Wydarzenia

Największe przeboje ABBA w musicalowym Show

dodano 2024-03-27 19:13:43
rozpoczęcie:
2024-06-11 19:00
miejsce:
Collegium Da Vinci - Aula Artis, Poznań, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10
bilety:

Przenieś się w czasie i przestrzeni na wyjątkowy spektakl Mamma Mia! Tribute to ABBA. To nie tylko przedstawienie, ale prawdziwa podróż przez złote lata siedemdziesiąte, w trakcie której będziesz świadkiem spektakularnych wykonań największych hitów jednego z najbardziej znaczących zespołów muzycznych w historii - szwedzkiego kwartetu ABBA, grupy która sprzedała ponad 300 milionów płyt na całym świecie, która zyskała sławę dzięki swoim niezapomnianym hitom i niepowtarzalnemu stylowi.

Zespół zadebiutował w 1972 roku, zdobywając serca fanów na całym świecie. Ich utwory takie jak "Waterloo", "Mamma Mia", czy "Dancing Queen" stały się hymnami pokolenia i wciąż zachwycają nowych słuchaczy. Pod batutą Jarosława Barowa, Mamma Mia! Tribute to ABBA przekształca te klasyczne dźwięki w pełnowymiarowe widowisko muzyczne. Z ogromnym rozmachem zorganizowane przedstawienie przeniesie Cię wprost do lat 70", epoki wielkiego triumfu ABBY na Eurowizji, a następnie poprowadzi przez wszystkie lata świetności tego kultowego zespołu. Przez niemal dwie godziny spektaklu usłyszysz między innymi takie przeboje jak "Waterloo", "SOS", "Mamma Mia", "Dancing Queen", "Money Money Money", "Fernando", "Take a Chance on Me", "Voulez-Vous", czy "Knowing Me Knowing You". Każdy utwór to kolejny akcent tej muzycznej podróży, zaaranżowany z wyjątkową dbałością o detale. Przedstawienie ożywiają kolorowe światła, stroje z epoki wzorowane na oryginalnych ubiorach szwedzkiej czwórki oraz energetyczny taniec. Scenografia i kostiumy zostały dobrane tak, by odzwierciedlać ducha tamtych wspaniałych lat, zapewniając nam nie tylko muzyczne, ale też niesamowite wizualne doświadczenie.

Mamma Mia! Tribute to ABBA to idealna propozycja zarówno dla tych, którzy pamiętają grupę ABBA z czasów młodości, jak i dla młodszych pokoleń, które pragną odkryć magię tej muzyki. Jest to wyjątkowa okazja, aby poczuć ducha siedemdziesiątych lat i przeżyć emocje, jakie tylko muzyka ABBY może dostarczyć. Artyści wcielający się w role członków ABBA nie tylko swoją aparycją przypominają Anni-Frid Lyngstad, Benny"ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog, ale i brzmią jak oryginalni wokaliści ABBY. Ich talent, połączony z perfekcyjnym przygotowaniem każdego szczegółu spektaklu, sprawia, że nawet najbardziej wymagający widzowie wychodzą z przedstawienia całkowicie oczarowani. MAMMA MIA! Tribute to ABBA to hołd dla fenomenalnej formacji, która na zawsze pozostanie naszych sercach. To nie tylko koncert, to pełnowymiarowe show, które pozostaje w pamięci widza na długo. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby przeżyć na nowo magiczne chwile z nieśmiertelną muzyką zespołu ABBA. Zarezerwuj Swoje bilety! Nie przegap okazji na przeżycie tego wyjątkowego wieczoru z muzyką ABBY. Zapewnij już sobie i swoim bliskim najlepsze miejsca na tym niezapomnianym spektaklu.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Mamma Mia - Tribute to ABBA
artyści:
Różni artyści
ABBA to szwedzki zespół muzyczny grający muzykę pop, założony w 1972 przez Anni-Frid Lyngstad, Benny"ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog. Uważani są za jeden z najbardziej znaczących na rynku oraz kasowych zespołów muzycznych w historii, który sprzedał ponad 300 mln płyt na świecie. Koncert "Mamma Mia - Tribute to ABBA" to wspaniała muzyczna podróż, podczas której zabrzmią takie przeboje jak: Waterloo, SOS, Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money czy Knowing Me Knowing You i wiele innych doskonale znanych publiczności hitów. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Poznań
14.1°C
wschód słońca: 04:28
zachód słońca: 21:21
Koronawirus
wielkopolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2024-06-24 19:00
miejsce
Scena na piętrze, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-06-25 19:00
miejsce
Estrada Poznańska, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-06-26 19:00
miejsce
Klub Miasto, Poznań, ul. Szewska 20
wstęp biletowany
kiedy
2024-06-28 11:00
miejsce
Wielkopolskie Centrum Wspierania...
wstęp biletowany