Wydarzenia

Warsztaty "Komedia w social media - w budowie"

dodano 2024-05-06 19:13:30
rozpoczęcie:
2024-06-28 11:00
miejsce:
Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji, Poznań, ul. 28 Czerwca 1956 r. 406
bilety:

Prowadzisz swoje social media i z zazdrością patrzysz na inne konta, które w sposób śmieszkowy tworzą swoje treści lub wykorzystują aktualne trendy? Masz mnóstwo pomysłów do Twojej branży, które mógłbyś w podobny sposób przedstawić, ale nie wiesz jak? Lub chciałbyś nauczyć się jak wymyślać takie pomysły? Tak czy inaczej trzeba się wreszcie do tego zabrać! "Komedia w social mediach - w budowie" to warsztaty komediowe skierowane do osób, które chcą poszerzyć własne umiejętności w social mediach o elementy komediowe, które przyciągną do swojej branży inną grupę klientów.

Warsztaty opierają się przede wszystkim na przedstawieniu narzędzi i technik wykorzystywanych w pisaniu materiału komediowego, aby móc użyć go w przygotowaniu treści do social mediów takich jak, rolki, reelsy, story, memy etc. To nie szkolenie czy wykład, ale prawdziwy warsztat - opierający się na doświadczeniu prowadzących i kreatywności uczestników.

Warsztaty składają się z:
- Ćwiczenia na pobudzenie kreatywności.
- Konstruowanie żartu - od standardu, przez łamanie stereotypów po humor absurdalny.
- Jak wykorzystać trendy do swojej branży?
- Sztuka improwizacji.
- Przegląd najgorszych błędów jakie popełniają osoby w social mediach tworzących kontent komediowy.
- Jak wyzbyć się strachu czy w Twojej branży wypada tworzyć treści komediowe?

Warsztaty są realizowane jako testowe. Do tej pory realizowane były 10h warsztaty dla komików, w ramach "Stand-up w Budowie". Nasze spotkanie będzie próbą skondensowania wiedzy komediowej, aby wykorzystać ją w waszych social mediach niezależnie od branży, w której jesteście. Warsztaty powinny potrwać 5h i bardzo ważny będzie Wasz feedback oraz chęć do pracy.

Cena: 400 zł
Data: 28.06.2024 r
Godzina: 11:00 - 16:00
Lokalizacja - Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji sp. z o.o., ul. 28 Czerwca 1956 nr 406, Poznań

W momencie zapisu proszony jest kontakt na adres mailowy: michaljuszczakcomedy@gmail.com i napisanie krótkiej informacji o sobie, przede wszystkim z informacją w jakiej działasz branży, co chciał(a)byś osiągnąć po warsztatach oraz podaj proszę swoje social media.

Prowadzącym jest Michał Juszczak - wrocławski komik z wieloletnim doświadczeniem. Z jego rad i wsparcia korzystają kolejne roczniki komików występujących w klubach i salach w całej Polsce. Do tej pory skupiał się na pracy indywidualnej, postanowił jednak poszerzyć tę formułę i wzbogacić ją o warsztaty. Michał przez lata organizował występy komików w ramach Festiwalu Wrocek i zna wszystkich w branży (przynajmniej tych, których warto znać). Członek grup improwizacyjnych, autor scenariuszy i niezliczonych materiałów w mediach społecznościowych. Do ponad roku prowadzący warsztaty "Stand-up w Budowie" dla komików chcących wyjść na scenę i realizować swoje marzenia.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Komedia w social mediach - w budowie
artyści:
Warsztaty tworzenia contentu komediowego
Warsztaty opierają się przede wszystkim na przedstawieniu narzędzi i technik wykorzystywanych w pisaniu materiału komediowego, aby móc użyć go w przygotowaniu treści do social mediów takich jak, rolki, reelsy, story, memy etc. To nie szkolenie czy wykład, ale prawdziwy warsztat - opierający się na doświadczeniu prowadzących i kreatywności uczestników. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Poznań
22.9°C
wschód słońca: 04:56
zachód słońca: 21:01
Koronawirus
wielkopolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2024-08-04 18:45
miejsce
Scena na piętrze, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-08-04 20:45
miejsce
Scena na piętrze, Poznań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-08-08 20:00
miejsce
BaRock Club, Poznań, ul. Wielka 9
wstęp biletowany
kiedy
2024-08-10 16:00
miejsce
Scena na piętrze, Poznań, ul....
wstęp biletowany