25 grudzień 2021

Karambol na S5; kolizja z udziałem 7 samochodów osobowych

fot. PAP
Do kolizji z udziałem siedmiu samochodów osobowych doszło w sobotę na drodze S5, na wysokości miejscowości Kostrzyn (wielkopolskie). Ruchem w miejscu zdarzenia kieruje policja.
REKLAMA

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godz. 15 na 22. kilometrze drogi S5.

Jak poinformował dyżurny Punktu Informacji Drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA, na wysokości miejscowości Kostrzyn kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad autem i uderzył w bariery; w to auto wjeżdżały kolejne samochody. "Po kolizjach jeden z kierowców wysiadł z auta i został potracony" – podał dyżurny.

W zdarzeniu brało udział łącznie siedem samochodów osobowych.

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia dla kierowców; ruchem kieruje policja.(PAP)

autor: Anna Jowsa

ajw/ mark/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
wielkopolskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2022-03-21 17:30
miejsce
Teatr Muzyczny w Poznaniu, Poznań,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-03-21 20:00
miejsce
Teatr Muzyczny w Poznaniu, Poznań,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-03-25 19:00
miejsce
Klub u Bazyla, Poznań, Norwida 18A
wstęp biletowany
kiedy
2022-03-26 16:00
miejsce
Aula UAM, Poznań, ul. Wieniawskiego 1
wstęp biletowany