14 listopad 2019

”Jestem M. Misfit" zalicza rekordy otwarcia

Nareszcie mocno propozycja kinowa polskiej produkcji dla młodych kinomanów. Na ekrany wchodzi "Jestem M. Misfit”. Przed kamerą stanęli znani aktorzy, ale to nie dla nich dzieci i młodzież pobiegną do kin. Najmocniejszą stroną filmu jest bowiem to, że zagrają w nim ci, których działania najmłodsi internauci śledzą w sieci.
Koronawirus
wielkopolskie
132
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Film od chwili wejścia do kin 8 listopada zobaczyło ponad 100 tysięcy osób, a to znaczy, że notuje on najlepsze weekendowe otwarcie w polskim kinie. To zasługa aktorskich amatorów, youtuberów i instagramerów.

Jak zdradza WP.PL, bohaterką filmu jest mieszkająca w USA młoda Polka Julia (Sylwia Lipka). Kiedy jej rodzice zdecydują się na powrót do kraju, zawali się jej wspaniale poukładany świat. Będzie musiała zacząć funkcjonować na nowo w szkole opanowanej przez walczące o popularność grupy. Julia stworzy paczkę wykluczonych i weźmie udział w rywalizacji, która pokaże, ze najważniejsze jest być sobą. Obok Sylwii Lipki wystąpią inne sieciowe gwiazdy: Mateusz Ciawłowski, Filip Zabielski, Adrianna Kępka, Olga Sałacka czy Korneliusz Rzeźwicki, z pewnością doskonale znani młodym internautom. Partnerować będą profesjonalistom -Tomaszowi Karolakowi, Julii Chatys, czy Maciejowi Tomaszewskiemu.


Źródło: WP Film
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
132
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poznaniu

kiedy
2020-03-31 19:00
miejsce
BaRock Club, Poznań, ul. Wielka 9
wstęp biletowany
kiedy
2020-04-01 20:00
miejsce
Scena Pod Minogą, Poznań,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-04-01 20:00
miejsce
9 Stóp ACKiS, Poznań, Piątkowska 92
wstęp biletowany
kiedy
2020-04-01 20:00
miejsce
Longplay, Poznań, Polna 22
wstęp biletowany